Z igro do dediščine

Slovenski muzeji in galerije smo se tudi v teh malce nenavadnih časih, ko delujemo v prilagojeni obliki, ponovno združili v akciji Z igro do dediščine. Akcija, ki jo organizira Sekcija za izobraževanje in komuniciranje Skupnosti muzejev Slovenije v sklopu projekta  Zveza prijateljev mladine, bo tudi letos potekala v TEDNU OTROKA, od 5. do 11. oktobra 2020.

Z akcijo želimo približati našo preteklost otrokom in družinam na zanimiv in igriv način ter jim omogočiti kakovostno preživljanje prostega časa.

V okviru te akcije nudimo otrokom in družinam:

• brezplačen vstop od 5. do 10. oktobra ter
  • v soboto, 10. oktobra, od 9.00 do 10.00, voden ogled stalne razstave Srečno… črne doline + samostojne aktivnosti za otroke: pobarvaj rudarja, reši križanko, naredi žogo.

Pridite, ne bo vam žal!

20201002 teden otroka naslovnica