Strokovno vodstvo Jani Novak – Laibach 4 dekade

LAIBACH ZASAVSKI MUZEJ TRBOVLJE foto Valter Leban 1

EKSLUZIVNO: JANI NOVAK – Laibach 4 dekade
Zasavski muzej Trbovlje vas v torek, 24. avgusta 2021 ob 18:00 uri, vabi na voden ogled po občasni razstavi Laibach 4 dekade. Po razstavi bo vodil ustanovni član skupine Laibach Jani Novak.
Imate glede delovanja skupine kakšna vprašanja? Med in po vodstvu bo Jani Novak na voljo tudi za kakšno dodatno pojasnitev.
Vstopnina za vodstvo je 18 EUR. Število mest je omejenih.
Obvezne prijave: do petka 20. 8. 2021 - Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. ali T: 030 203 105, 030 203 103 (v delovnem času).
Več o razstavi: https://zasavski-muzej-trbovlje.si/obcasne-razstave/laibach-4-dekade.html
________________
V primeru premajhnega števila prijavljenih oziroma spremenjenih ukrepov glede epidemije Covid-19 si pridružujemo pravico do odpovedi dogodka.
Skladno z Odlokom o začasni omejitvi ponujanja kulturnih storitev končnim uporabnikom se dogodka lahko udeležijo le osebe z dokazilom o izpolnjevanju enega od pogojev PCT. Dokazila niso potrebna za mlajše od 15 let, ki se prireditve udeležijo z ožjimi družinskimi člani oziroma skrbniki.
Projekt sta omogočila Ministrstvo za kulturo Republike Slovenije in Občina Trbovlje.

LAIBACH ZASAVSKI MUZEJ TRBOVLJE foto Valter Leban 2

LAIBACH ZASAVSKI MUZEJ TRBOVLJE foto Valter Leban 3